Aktuality

Petra Tydlačková a Jesica Nikola Holasová vypadávají z TOP 12

Petra Tydlačková a Jesica Nikola Holasová vypadávají z TOP 12

Součástí našeho soustředení v Rakousku bylo další, tentokrát poslední vyřazování do finále – Petra Tydlačková a Jesica Nikola Holasová museli naši soutěž opustit. Na každém soustředění z letošního ročníku Miss Czech Republic 2022 opustí naši soutěž dvě semifinalistky, až vybereme finálovou desítku dívek. Sledujte náš Instagram, abyste se co nejdříve dozvěděli, které dívky ze soutěže vypadnou a které se dostanou až do finále.

MISS CZECH REPUBLIC 2022 - 8. Soustředení Rakousko - Silent Spa

MISS CZECH REPUBLIC 2022 - 8. Soustředení Rakousko - Silent Spa

8.Soustředení Miss Czech Republic 2022 tentokrát probíhalo v zahraničí - v Rakouském hotelu Therme Laa - hotel and Silent Spa. V Silent Spa se také konala i poslední challenge - BEST IN SWIMSUIT. Naše dívky ze semifinálové TOP 12 porotě předvedli, na míru šité plavky od značky Beach Swan. Tuto výzvu jste mohli sledovat živě na našem Instagramu. Sledujte nás, abyste byli vždy v obraze, která dvě dívky vypadnou a kdo nakonec zůstane až do finálové TOP 10.

Potěšte své blízké květinami od Frutiko

Potěšte své blízké květinami od Frutiko

Ručně aranžované kytice a bonboniéry Frutiko jsou vyráběné z toho nejlepšího ovoce, kvalitní belgické čokolády či čerstvě pečených muffinů a splní Vaše vysoké nároky na netradiční a luxusní dárek z prvotřídních surovin. Květiny i bonboniéry jsou připravovány v den předání z čerstvého ovoce, které je očištěno a nakrájeno na kousky. Všechny kytice a bonboniéry jsou dárkově zabalené ve fólii či krabičce s mašlí a blahopřáním, do nějž je vytištěn osobní vzkaz pro příjemce.

1 2 3 4 5

Všichni partneři

#missczechrepublic