Aktuality

Na zahraniční soustředění jsme odletěli díky CK Fischer a Exim

Na zahraniční soustředění jsme odletěli díky CK Fischer a Exim

Na zahraniční soustředění do Spojených Arabských Emirátů sme odletěli právě díky cestovním kancelářím CK Fischer a Exim Tours , které nyní figurují společně pod záštitou Der Touristik. Tiskový mluvčí, pan Petr Kostka nám na naši tiskové konferenci Miss Czech Republic 2023 - nejprestižnější soutěže krásy v České republice, prozradil podrobnosti o hotelu DoubleTree by Hilton Marjan Island, který nás ubytuje v Ras Al Khaimah.

Tisková konference a představení finálové TOP 11

Tisková konference a představení finálové TOP 11

Ve čtvrtek 26. ledna došlo na tiskové konferenci k odhalení 11 finalistek letošního ročníku MISS CZECH REPUBLIC. Ředitelka Taťána Makarenko zde prozradila další detaily nadcházejícího finále a v neposlední řadě bylo představeno zahraničního soustředění finalistek, které je čeká již tuto neděli odletem do Spojených arabských emirátů. Toto zahraniční soustředění se díky cestovním kancelářím Exim a Fischer bude konat v 5ti hvězdičkovém hotelu DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island.

Vítězky letošní Public Speaking Skills challenge

Vítězky letošní Public Speaking Skills challenge

Justýna Zedníková se stala vítězkou letošní PUBLIC SPEAKIN SKILLS challenge Miss Czech Republic 2023 živě z Elite Bath + Kitchen. Gratulujeme také Nicole Ebnerové a Marii Jedličkové k umístení. Již zítra další 2 semifinalistky nejprestižnější soutěže krásy v České republice budou následně eliminovány a pouze top 11 dívek čeká zahraniční soustředění a GRAND finále Miss Grand Czech Republic 2023 a prestižní velkolepá show Miss Czech Republic 2023 13.5. ve Forum Karlín.

1 2 3

Všichni partneři

#missczechrepublic