Castingy

Praha OC Nový Smíchov

Moderuje Inna Puhajková

Zpívá Adam Mišík, ADÉLA

V porotě Taťána Makarenko, Denisa Spergerová, Mariia Boichenko, Andrea Prchalová, Mirka Pikolová, Hana Vágnerová, Kristýna Kubíčková, Lucie Kovandová, Veronika Chmelířová a další

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

OC Nový Smíchov

Casting

Galerie Teplice

Moderuje Milan Peroutka

Zpívá ADÉLA

V porotě Taťána Makarenko, Andrea Prchalová, Mirka Pikolová, Lucie Králová a další

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

OC Galerie Teplice

Casting

Zlín OC Zlaté Jablko

Moderuje Eva Decastelo

Zpívá Pavel Callta, ADÉLA

V porotě Taťána Makarenko, Andrea Prchalová, Lucie Kovandová a další

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

OC Zlaté Jablko

Casting

Hradec Králové Aupark

Moderuje Eva Decastelo

Zpívá Pavel Callta, ADÉLA

V porotě Taťána Makarenko, Denisa Spergerová, Andrea Prchalová, Mirka Pikolová, Kristýna Kubíčková a další

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

Aupark

Casting

Olympia Plzeň

Moderuje Inna Puhajková

Zpívá Sharlota, ADÉLA

Zatančí Storm Ballet

V porotě Taťána Makarenko, Denisa Spergerová, Andrea Prchalová, a.n.d.u.l.a., Kristýna Kubíčková a další

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

OC Olympia Plzeň

Casting

Ostrava NC Futurum

Moderuje Inna Puhajková

Zpívá Sharlota, ADÉLA

Zatančí AKCENT

V porotě Taťána Makarenko, Denisa Spergerová, Kristýna Kubíčková, Tereza Budková, Veronika Chmelířová a další

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

NC Futurum

Casting

Praha Černá Růže

Moderuje Inna Puhajková

Zpívá Milan Peroutka, ADÉLA

V porotě Taťána Makarenko, Denisa Spergerová, Andrea Prchalová, Mirka Pikolová, Kristýna Kubíčková, Lucie Křížková, Lucie Smatanová a další

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

Nákupní pasáž Černá Růže

Casting

Brno NC Královo Pole

Moderuje Eva Decastelo

Zpívá Sharlota, ADÉLA

Zatančí Magis Free Group

V porotě Taťána Makarenko, Andrea Prchalová, Mirka Pikolová, Hana Vágnerová, Kristýna Kubíčková, Lucie Kovandová, Tereza Fajksová a další

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

NC Královo Pole

Casting

OC Olomouc City

Moderuje Eva Decastelo

Zpívá ADÉLA

V porotě Taťána Makarenko, Denisa Spergerová, Hana Vágnerová, Lucie Kovandová a další

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

OC Olomouc City

Casting

České Budějovice NC Géčko

Moderuje Eliška Bučková

Zpívá ADÉLA

V porotě Taťána Makarenko, Denisa Spergerová, Hana Vágnerová, Sharlota a další

REGISTRACE OD 16:00
CASTING OD 17:00

NC Géčko

Casting

Semifinále 1. den

Uzavřené Semifinále, kde vybereme finalistky ročníku MISS CZECH REPUBLIC 2020.

PRAGOVKA

Semifinále

Semifinále 2. den

Uzavřené Semifinále, kde vybereme finalistky ročníku MISS CZECH REPUBLIC 2020.

PRAGOVKA

Semifinále

Všichni partneři

#missczechrepublic