Aktuality

Tisková konference - Miss World

Tisková konference - Miss World

Naše národní soutěž MISS CZECH REPUBLIC získala licenci na Miss World a úřadující MISS CZECH REPUBLIC Kateřina Kasanová je Miss World Czech Republic 2018. Kateřina odletí 8.listopadu do Číny, město Sanya, kde bude celý měsíc reprezentovat Českou Republiku. Světové finále se uskuteční 9.prosince. Naše 1.vicemiss Kristýna Langová poletí 4.října na světovou soutěž Miss Grand International do Myanmaru, kde v loňském roce naše Nikola Uhlířová vybojovala 5.místo ve světě. 2.vicemiss Daniela Zálešáková odletí do Japonska, Tokya na Miss International. Veronika Volkeová, jako 3.vicemiss je delegátkou pro Miss Intercontinental, která se uskuteční na Filipínách v hlavním městě Manila. Jelikož jsme měli 4 licence, tak díky Miss World nyní vlastníme 5 licencí a ještě jednu z finalistek 2017 vyšleme na světovou soutěž Miss Global. Naše Miss se celý rok připravovaly na svojí reprezentaci a stále ještě připravují, tak aby dosáhly co nejlepších umístění a opravdu důstojně Českou Republiku reprezentovaly. MISS CZECH REPUBLIC si dává za cíl i světové úspěchy a aby MISS CZECH REPUBLIC vítězky byly co nejvíce konkurence schopné na světových soutěžích a vyrovnaly se tak zemím, které každoročně na světových soutěžích krásy uspívají. Šaty pro vítězky bude letos šít Tereza Sabáčková, Dominik Navrátil, také zapůjčíme šaty z Svatební salón Delta a BMB Fashion

Soustředění v Olomouci - Cafe New One

Soustředění v Olomouci - Cafe New One

Soustředění v Olomouci proběhlo u našeho partnera Cafe New One od 18.-2.7. a proběhlo zde fashion focení s Nikolou Bílkovou. Druhý den jsme předávali dárečky od našeho partnera Mejkap.net a proběhlo školení Dress code a styling s naším dvorním stylistou Samem Dolcem. Večer proběhla coctail párty a módní přehlídka s finalistkami 2018, které vynesly modely návrháře Dominika Navrátila, plavky značky Fashion Island a také volnočasové oblečení značky Flamingo. Poslední den proběhlo školení na světové soutěže, mediální školení, práce s kamerou a mikrofonem.

zahraniční soustředění Ras Al Khaimah, UAE

zahraniční soustředění Ras Al Khaimah, UAE

Týden na soustředění ve Spojených Arabských Emirátech, Ras Al Khaimah proběhl v termínu 31.5.-8.6. Celý týden se o nás postarala firma Holiday Moments UAE, turistická centrála Visit Ras Al Khaimah a stávili jsme týden ve skvělém hotelu Double Tree by Hilton Marjan Island. Natáčely se medailonky na finálový večer s We Snap. Fotil charitativní kalendář s Nikolou Bílkovou. O styling se potaral Sam Dolce. O make up Lucie Hejná, o vlasy Kateřina Kavanová z Bomton Studios.

1 2 3 4

Všichni partneři

#missczechrepublic