Aktuality

MISS CZECH REPUBLIC - Zanzibar

MISS CZECH REPUBLIC - Zanzibar

Tímto by jsme rádi poděkovali našim partnerům - hotelu White Paradise Zanzibar a transferové společnosti Mozeti, kteří nám ukázali krásy Zanzibaru. Mozeti tours se starali o naše výlety a zajistili nám dopravu po celém ostrově. White Paradise Zanzibar nás mile přivítal a poskytnul příjemné ubytováni mimo domova, v kterém jsme vyzkoušeli i tradiční tanzánskou kuchyni, masáže ale i fashion show od lokálního dizajnéra Waiz designer. White Paradise Zanzibar byl pro nás domovem a právě díky němu jsme mohli vycestovat na zahraniční soustředění do takové exotiky. Děkujeme!

Krystyna Pyszková zůstala na Zanzibaru pomáhat v místní školce

Krystyna Pyszková zůstala na Zanzibaru pomáhat v místní školce

Jak víte z Instagramu, Krystyna zůstala na Zanzibaru ještě několik dní kvůli jejímu charitativnímu projektu v Arushe, Tanzánii. Krystynu oslovila organizace @sister.island.zanzibar, jestli jim může pomoci ukázat jejich projekty dalším lidem, protože hledají dobrovolníky stejně jako dárcovství pro své projekty. Jejich projekty se zaměřují na území vesnice Nungwi na Zanzibaru. Krystyna tuto organizaci po našem soustředění osobně navštívila a pomáhala zde v místní školce.

Karolína Kopíncová se umístila v TOP 12 MISS WORLD 2022!

Karolína Kopíncová se umístila v TOP 12 MISS WORLD 2022!

Gratulujeme k úžasnému umístění na Miss World 2022 Karolíne Kopíncové ke TOP 12 . Karolíne se podařilo to, co už od roku 2006 žádné české delegátce, když postoupila do TOP 40, ale TOP 12 se zapsala do historie pouze 6 ženám z Československa a Česka od roku 1967. Karolína Kopíncová se tak zapisuje jako 7. Nejúspěšnější žena z naší země na Miss World za 55 let co reprezentují ženy z naší země na nejstarší světové soutěži krásy Miss World.

1 2 3 4

Všichni partneři

#missczechrepublic