Poner Circus, Fashion Night Brno, Osmany Laffita

Poner Circus, Fashion Night Brno, Osmany Laffita

Vítězky a finalistky letošních či loňských ročníků na největších a nejprestižnějších módních přehlídkách v České republice. 

 

Začátkem června se konala velkolepá módní přehlídka Poner Cirkus sourozenců Ponerových. Modelkou přehlídky byla např. ředitelka soutěže Taťána Makarenko, Miss Wprld 2024 Krystýna Pyzsko, aktuální vítězka Miss Czech Republic Adéla Štroffeková, Julie Smékalová či finalistka letošního ročníku Marie Babíčková a Simona Kuklová. Dále také vítězky předchozích ročníků jako Justýna Zedníková, Karolína Surý Kopincová, Denisa Spergerová, Nikola Uhlířová a další. 

 

13. června se v Brně konala show, která nese název Fashion Night Brno. Na této show plné předních českých návrhářů nesměly chybět ani naše vítězky nebo finalistky. Na přehlídkovém mole se předvedly například Adéla Štroffeková, Justýna Zedníková, Karolína Surý, Denisa Spergerová, Michaela Macháčková, Hana Dědková, Denisa Spergerová a mnoho dalších dívek z Miss Czech Republic. 

 

20. června se konala v Národním muzeu velkolepá přehlídka návrháře Osmany Laffita. Jsme velmi rádi, že  dívky z Miss Czech Republic byly součástí i této fashion show a napříč módními přehlídkami je můžeme vidět. 

Zpět na výpis aktualit

Všichni partneři

#missczechrepublic