MISS CZECH REPUBLIC 2020 se stala Karolína Kopíncová

MISS CZECH REPUBLIC 2020 se stala Karolína Kopíncová

Finále 11. ročníku MISS CZECH REPUBLIC 2020 proběhlo formou promítání premiéry virtuálního eventu v prostorách Aureole v Praze, kde byli pozvaní partneři soutěže, zástupci médii a rodinní příslušníci finalistek. Diváci mohli sledovat ze svých domovů na TV Óčko či online na www.ocko.tv a www.idnes.cz/revue
10 dívek se utkalo o 5 titulů, ale jen jedna dostala možnost reprezentovat naši zem na nejstarší a největší světové soutěži světa Miss World. Získala dále roční bezplatné užívání bytu 2+kk v komplexu Luka Living Prague od partnera Elite Bath and Kitchen. Také roční bezplatné užívání automobilu Mercedes-Benz nové třídy CLA od partnera Xiaomi. Pracovní smlouvu na 3 roky se společností Miss Factory a mnoho mnotných cen. 
Finalistky 2020 známe od listopadu 2019 a všechny dívky prošly intenzivní přípravou a různými challenges (výzvami), kde bojovaly u ukazovaly své přesahy. Sportovní výzvu vyhrála finalistka č.10 Natálie Kočendová. Další výzvu a to plavkovou vyhrála finalistka č.6 Barbora Aglerová. Poté následovala výzva s názvem Top Model, kde bodovala finalistka č.2 Veronika Šmídová. Nejlepší v talentové soutěži byla finalistka č.8 Jana Smejkalová a poslední výzvu  o nejlepší řečnici před publikem vyhrála finalistka č.4 Karolína Kopíncová. 


1. Karolína Kopíncová   MISS CZECH REPUBLIC 2020 a nová Miss World Czech Republic 2020
2. Angelika Kostyshynová Miss Supranational Czech Republic 2020
3. Natálie Kočendová Miss International Czech Republic 2020
4. Barbora Aglerová Miss Grand International Czech Republic 2020
5. Veronika Šmídová Miss Intercontinental Czech Republic 2020

Zpět na výpis aktualit

Všichni partneři

#missczechrepublic